Mourinho će izvesti "šarenu" postavu

Jose Mourinho će u subotnjem "el clasicu" protiv Barcelone na teren izvesti "šarenu" postavu, a na klupi bi trebala ostati i prva zvijezda "kraljevskog kluba" Cristiano Ronaldo, tvrdi AS.

Fudbaleri Real Madrida su utorak pobijedili Barcelonu na njezinom Camp Nouu (3-1) u uzvratnoj utakmici polufinala Kupa kralja. Za Real je ta utakmica bila važnija od subotnje koja će se, u sklopu 26. kola Primere, odigrati na Santiago Bernabeuu.
Morinho ne želi riskirati povredu svojeg najvećeg aduta i eventualno će ga uvesti u igru tek u drugom poluvremenu, ovisno o rezultatu. Isto tako, očekuje se da će od prve minute u obrani zaigrati Pepe i Ricardo Carvalho, dok bi Sergio Ramos i Raphaël Varane trebali biti pošteđeni kako bi spremniji dočekali okršaj na Old Traffordu.