PRVO KOLO

Brazil je u Los Angelesu započeo nastup na Copa Americi remijem protiv Kostarike 0:0, dok je u istoj grupi Kolumbija savladala Paragvaj rezultatom 2:1.

Igrači Brazila su propustili brojne prilike. Lucas Paqueta je čak pogodio i stativu u drugom poluvremenu, a na kraju nisu uspjeli postići pogodak sjajnom golmanu Patricku Sequeiri.

Brazil je tako razočarao na startu prvenstva, a već u petak ima priliku za popravni kada igra protiv Paragvaja u Las Vegasu.

S druge strane, Kolumbija je dobro startovala na Copa Americi s jutrošnjom pobjedom 2:1 protiv Paragvaja u Houstonu.

Posebno se s dvije asistencije istakao James Rodriguez koji nastavlja s dobrim igram za reprezentaciju.

Nogometaš Sao Paula, koji gotovo dva mjeseca nije igrao za brazilski klub, prvo je u 32. minuti ubačajem s lijeve strane pronašao Daniela Munoza, a potom je slobodni udarac s desne strane poslao na glavu Jeffersona Leme.

Paragvaj je smanjio rezultat golom Julia Encisa nakon ubačaja Ramona Sose s desne strane.